Зеленський: Ми мали обміняти ядерну зброю на членство в НАТО, а обміняли її на війну

Україна мала зберегти свою ядерну зброю. Альтернативним варіантом гарантії безпеки  країни мав стати її вступ до НАТО. 

Про це заявив Володимир Зеленський в інтерв’ю італійській газеті Il Foglio.

Віддавати ядерну зброю було нелогічно

Під час бесіди з  журналісткою Il Foglio Чечілією Сала Володимир Зеленський поділився думкою про ядерну зброю України. 

Так, президент вважає, що віддавати її просто так було “тупо і нелогічно”. За  його словами, свій ядерний арсенал Україна мала обміняти на потужні гарантії, наприклад, на вступ до НАТО. 

Але США та Росія змусили Україну позбутися ядерної зброї, тому що на той момент “не було альтернативи, і тому країна опинилася у такій ситуації”.

“Якби я міняв ядерну зброю, — запевнив Зеленський, я поміняв би її на щось дуже сильне, що реально може зупинити будь-якого нападника”

“А на початку 90-х років, підсумував президент, ми поміняли свій ядерний арсенал ні на що. А тепер, очевидно, що на війну, яка почалася пізніше, але все ж таки почалась”.

Раніше повідомлялося,  що США зупинили всі програми міжнародної допомоги.

Подписывайтесь на каналы OBOZ.UA в Telegram и Viber, чтобы быть в курсе последних событий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *