Уряд Гаїті оголосив надзвичайний стан внаслідок масштабної втечі ув’язнених

Втеча ув’язнених у Гаїті

Уряд Гаїті у неділю оголосив надзвичайний стан і ввів комендантську годину в спробах стримати насильство після масштабної втечі ув’язнених. Про це повідомляє Barron’s, посилаючись на AFP.

Втеча ув’язнених у Гаїті / фото: EPA

Надзвичайний стан і комендантська година від 18:00 до 5:00 години будуть діяти з неділі по середу у Західному регіоні країни, включаючи столицю Порт-о-Пренс. Ці обмеження будуть оновлюватися, йдеться у заяві уряду країни.

Ескалація насильства в Гаїті: заходи уряду та реакція міжнародної спільноти

Уряд Гаїті оголосив про мету введення надзвичайного стану та комендантської години як зусиль щодо відновлення порядку та прийняття відповідних заходів для повернення контролю над ситуацією. Міністр економіки Патрік Мішель Буавер підписав заяву в якості виконувача обов’язків прем’єр-міністра Гаїті.

Унаслідок стрілянини, що сталася 1 березня у деяких районах столиці Порт-о-Пренс, кілька бандитських угруповань уклали домовленість про спільні дії з метою усунення прем’єр-міністра Аріеля Анрі. Під обстріл потрапив головний міжнародний аеропорт, через що міжнародні та внутрішні авіакомпанії скасували рейси, а також призупинили роботу школи, університети та підприємства. Кілька поліціянтів відділень також стали об’єктом нападів.

Уряд Гаїті в неділю оголосив надзвичайний стан / фото: EPA

Внаслідок дій бандитських груп сотні ув’язнених втекли з Національної в’язниці Гаїті в столиці Порт-о-Пренс. Уряд Кенії обіцяв розгорнути поліцейський контингент на території Гаїті для надання допомоги у протистоянні бандам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *