У відеоінтерв’ю з колишнім ведучим CNN Доном Лемоном, американський бізнесмен і мільярдер Ілон Маск висловив переконання, що вживання ним кетаміну є корисним для бізнесу і може приносити вигоду інвесторам Tesla. Про це повідомляє Reuters.
Маск висловив переконання, що вживання кетаміну може бути корисним для бізнесу та інвесторів Tesla
“З погляду Волл-стріт, головне – це ефективність. Тож якщо я щось вживаю, інвесторові вигідно, щоб я робив це надалі”, – зазначив керівник космічної компанії SpaceX і соціальної мережі X.
Щодо вартості Tesla, Маск відзначив, що вона дорівнює сумі вартості всієї іншої автомобільної промисловості разом узятих.
Бізнесмен розповів Лемону, що він має рецепт від лікаря на кетамін і вживає “невелику кількість раз на два тижні”.
Розуміння впливу кетаміну: від медицини до його можливих наслідків
Кетамін – це речовина, класифікована як “дисоціативний наркотик”, що може впливати на сприйняття зору та слуху людини, а також викликати відчуття відсторонення від реальності. В медицині кетамін використовується як анестетик, але також може бути нелегально використаний як наркотик. Він може продаватися у вигляді білого порошку, розчиненого у рідині або у формі таблеток.
