Ілон Маск про кетамін: “Якщо я щось вживаю, інвесторові вигідно, щоб я робив це надалі”

Ілон Маск на подкасті Джо Рогана

У відеоінтерв’ю з колишнім ведучим CNN Доном Лемоном, американський бізнесмен і мільярдер Ілон Маск висловив переконання, що вживання ним кетаміну є корисним для бізнесу і може приносити вигоду інвесторам Tesla. Про це повідомляє Reuters.

Маск висловив переконання, що вживання кетаміну може бути корисним для бізнесу та інвесторів Tesla

“З погляду Волл-стріт, головне – це ефективність. Тож якщо я щось вживаю, інвесторові вигідно, щоб я робив це надалі”, – зазначив керівник космічної компанії SpaceX і соціальної мережі X.

Щодо вартості Tesla, Маск відзначив, що вона дорівнює сумі вартості всієї іншої автомобільної промисловості разом узятих.

Бізнесмен розповів Лемону, що він має рецепт від лікаря на кетамін і вживає “невелику кількість раз на два тижні”.

Розуміння впливу кетаміну: від медицини до його можливих наслідків

Кетамін – це речовина, класифікована як “дисоціативний наркотик”, що може впливати на сприйняття зору та слуху людини, а також викликати відчуття відсторонення від реальності. В медицині кетамін використовується як анестетик, але також може бути нелегально використаний як наркотик. Він може продаватися у вигляді білого порошку, розчиненого у рідині або у формі таблеток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *