Сестра Кім Чен Ина раптово запросила лідерів Японії до КНДР для відновлення зв’язків

Кім Йо Чжон

Сестра північнокорейського лідера Кім Йо Чжон висловила готовність до покращення відносин з Японією, стверджуючи, що “не має жодних перешкод” для зближення між двома країнами. Вона висловила надію, що колись може настати момент, коли прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда відвідає Пхеньян.

Сестра північнокорейського лідера висловила надію на поліпшення відносин з Японією

Заяву сестри північнокорейського лідера Кім Йо Чжон про покращення відносин з Японією опублікувало державне північнокорейське ЗМІ KNCA в четвер, 15 лютого. У заяві вона висловила переконання, що Японія може відкрити новий шлях до налагодження відносин, якщо прийме політичне рішення і виявить ввічливу поведінку та дії, гідні довіри.

Після заяви сестри північнокорейського лідера про надію на поліпшення відносин з Японією, уряд країни повідомив, що вони врахували ці зауваження, але поки утримуються від подальших коментарів. 

Знесено пам’ятник, який символізував двох Корей

Це сталося після того, як наприкінці січня Кім Чен Ин віддав наказ знести Арку Возз’єднання у Пхеньяні, яка символізувала об’єднання двох Корей, щоб підкреслити, що “мир між двома країнами неможливий”.

Під час сесії Верховних народних зборів 15 січня Кім Чен Ин вирішив знищити Арку Возз’єднання у Пхеньяні, щоб усунути поняття «возз’єднання», «примирення» і «земляки» з історії Північної Кореї. 

Це стало відомо за аналізом супутникових знімків, які провело видання NK News. Під час засідання Кім Чен Ин назвав пам’ятник «більмом на оці» і вирішив його знести. І може бути спрямовано як на внутрішню аудиторію, так і на владу Південної Кореї, як сигнал про серйозну відмову від політики мирного об’єднання. Арка Возз’єднання, збудована у 2001 році, зображувала двох жінок з Південної та Північної Кореї, які тримають емблему з обрисами всього.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *