Трагічна смерть: на Житомирщині водій посеред ночі вигнав дівчину на мороз

Трагічна смерть, що трапилася в Олевському районі Житомирської області, сколихнула всю Україну. Через те, що дівчина не мала грошей на проїзд, водій вигнав її у морозну ніч

Повідомляє «Lider News» з посиланням на Управління Національної поліції в Житомирській області.

Так, на другий день Рідзва 20-річна Ірина Дворецька вирішила відвідати свою важкохвору матір, яка перебувала у лікарні в місті Олевськ. Сівши на перший автобус в 4 годині ранку Ірина Дворецька вирушила в дорогу. Проте, доїхавши до сусіднього села, дівчина виявила, що забула гаманець з грошима вдома.

Через неоплату проїзду водій вигнав пасажирку на мороз. Дівчина заблукала в лісопосадці і померла від переохолодження. В поліції розповідають, що тіло загиблої знайшов 10 січня її батько. Судово-медична експертиза підтвердила, що причиною смерті Ірини Дворецької стало переохолодження внутрішніх органів.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження, поліція наразі з’ясовує обставини події. Місцеві активісти стверджують, що правоохоронці не поспішають шукати винуватців смерті студентки і до цього часу не опитали всіх свідків.

Нагадаємо, в Карпатах замерз на смерть турист. Похід у гори завершився для 31-річного чоловіка смертю.

About the Author

Матвій Шевченко
Люблю свою роботу. Працюю журналістом протягом п'ятьох років. Пишу про різноманітні цікаві події в Україні та світі

Be the first to comment on "Трагічна смерть: на Житомирщині водій посеред ночі вигнав дівчину на мороз"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*