У Вінниці священик Московського патріархату підпалив церкву через Томос

Отримання Україною Томосу та створення автокефалії спричинило обурення в Московського патріархату. Ще донедавна конфлікт не виходив за межі погроз

Повідомляє «Lider News» з посиланням на «Te.News.ua».

Так, священик українського відділення Російської православної церкви відмовився переходити у підпорядкування Української православної церкви. Свій протест чоловік виразив у тому, що спочатку зняв з храму купол, а згодом підпалив приміщення.

За словами священнослужителя, купол і сам храм були облаштовані зусиллями усієї громади 15 років тому. А тепер Російська православна церква змушена покинути храм, оскільки Міністерство внутрішніх справ, на території якого знаходиться храм, відмовилося продовжувати договір оренди.

Причиною розірвання договору оренди стала відмова священослужителя переходити в Єдину українську церкву. Не довго думаючи, чоловік підпалив храм, де прослужив останні 15 років.

Нагадаємо, у Стамбулі підписали Томос про автокефалію Української церкви. 5 січня, відбулася історична подія для всього українського народу. Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію Української Православної церкви.

About the Author

Матвій Шевченко
Люблю свою роботу. Працюю журналістом протягом п'ятьох років. Пишу про різноманітні цікаві події в Україні та світі

Be the first to comment on "У Вінниці священик Московського патріархату підпалив церкву через Томос"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*