Мати дівчинки, яка померла під час новорічного ранку, звинувачує у смерті дитини шкільну медсестру

Нещодавно Україну сколихнула трагедія, що трапилася на Тернопільщині. Під час новорічного ранку раптово померла 11-річна дівчинка. Мати дитини звинувачує у халатності шкільну медсестру

Повідомляє «Lider News» з посиланням на сторінку Галини Олійник у мережі Facebook.

За словами згорьованої жінки, від керівництва школи вона не почула ні пояснень, ні слів співчуття. Галина Олійник стверджує, що коли її дочці стало погано на робочому місці медсестра була відсутня. Рятували дівчинку вчителі та медсестра з сусіднього геріатричного відділення.

«Лише медсестри там не було, але вона її рятувала!!! Віртуально?! Прийшла, коли за нею побігли, але на той час вже була друга медсестра з геріатричного і саме вона робила інєкцію… Тонометра навіть не було, шукали… Час летів, а позвонити негайно на швидку?! Коли впала, скільки часу самостійно надавали допомогу водою і снігом?! Ось головні і важливі запитання», – зазначила мати школярки.

Також жінка закликала усіх батьків думати в першу чергу про своїх дітей, які після зимових канікул знову повернуться у школу, де трапилася трагедія.

Нагадаємо, на Тернопільщині під час новорічного ранку раптово померла дитина. Трагедія трапилася в п’ятницю 28 грудня в одному з навчальних закладів Бучацького району.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*