//Вбивство відомого вченого у Миколаєві: поліція затримала підозрюваного

Вбивство відомого вченого у Миколаєві: поліція затримала підозрюваного

Тіло професора університету імені Сухомлинського Миколи Шитюка із ознаками насильницької смерті було виявлено у його власній квартирі у суботу, 1 вересня

Повідомляє прес-служба поліції Миколаївської області.

За добу співробітники поліції затримали підозрюваного у вбивстві, яким виявився 25-річний мешканець Миколаївського району.

«Поліцейські провели комплекс оперативно-розшукових заходів, у т.ч. відмоніторили велику кількість відеозаписів із камер відеоспостереження, розташованих у різних закладах у районі будинку, де було скоєно вбивство. У результаті правоохоронці встановили особу зловмисника й вирахували можливі місця його перебування», – йдеться в повідомленні.

У скоєному злочині чоловік зізнався. За його словами, у них із потерпілим виник конфлікт.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Зазначимо, що 65-річний Микола Щитюк є  академіком Української академії історичних наук, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. У 2008 році він очолив  Навчально-науковий інститут історії і права Миколаївського національного уініверситету імені Васил Сухомлинського.