//Верховна Рада проголосувала за легалізацію «євроблях»

Верховна Рада проголосувала за легалізацію «євроблях»

Парламент прийняв в першому читанні законопроект «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України»

Повідомляє Lider News.

Свої голоси за документ віддали 256 народних депутати.

Законопроект розширює умови для продовження строку тимчасового ввезення транспортних засобів, а також збереження авто під митним контролем.

Зокрема, основним нововведенням є те, що митне оформлення транспортних засобів може здійснюватися в будь-якому органі доходів і зборів України. Документом вводяться додаткові умови тимчасового ввезення авто: ввезення більш ніж однієї одиниці транспортного засобу дозволяється лише при застосуванні заходів забезпечення.

Ті автівки, які ввозяться на територію України для особистого користування, і перебуватимуть на українській території більш ніж 30 днів підлягають державній реєстрації.

В той же час документ розширює і перелік штрафів за перебування транспортних засобів на території України більше встановленого терміну. Так, за порушення строку на термін від 20 до 30 діб порушники сплатять до державного бюджету 85 тисяч гривень, на більш ніж 30 діб – 170 тисяч гривень.

Нагадаємо,  у Києві продовжується мітинг власників «євроблях». 11 липня, у Києві стартував мітинг власників авто на іноземних номерах «Авто Євро Сили».

 

Матвій Олександрович