//Визначились всі учасники півфіналів ЧС

Визначились всі учасники півфіналів ЧС

Англія та Хорватія продовжать боротьбу на Чемпіонаті світу з футболу

Вчора, 7 липня, були зіграні останні матчі ¼ фіналу.  Збірна Англії з рахунком 2:0 перемогла збірну Швеції. В свою чергу матч між Росію та Хорватією в основний час завершився з рахунком 1:1. Під час екстра тайму команди ще раз обмінялися голами та довели справу до післяматчевих пенальті. Влучнішими були хорвати, які переграли росіян із рахунком 4:3.

Відмітимо, що збірна Хорватії стала другою командою в історії ЧС, якій вдалось вигати одразу дві серії післяматчевих пенальті на одному ЧС. В 1/8 фіналу хорвати пройшли Данію (1: 1, пенальті – 3:2), а в чвертьфіналі Росію (2:2, пенальті – 4:3). Раніше у 1990 році збірна Аргентини у серії післяматчевих пенальті пройшла Югославію в чвертьфіналі і Італію в півфіналі.

11 липня Хорватія зустрінеться із Англією.