//Збірна Бельгії вийшла в півфінал ЧС
Збірна Бельгії

Збірна Бельгії вийшла в півфінал ЧС

Збірна Бельгії продемонструвала організований футбол та вибила збірну Бразилії із Чемпіонату світу з футболу

Перший м’яч у матчі бельгійці забили із кутового. Після подачі Насера Шадлі м’яч потрапив у Фернандіньйо, після чого потрапив у ворота – 1:0. Після забитого м’яча гра дещо заспокоїлася. Бразильці намагалися атакувати через фланги підключаючи Марсело та Вілліана,  однак у них майже нічого не виходило.

Сколихнула гру контратака збірної Бельгії на 32-й хвилині матчу, Ромелу Лукаку протащив м’яч із центра поля, перед штрафною скинув на Кевіна Де Брюйне, який потужним ударом пробив точно в кут воріт. У підсумку перший тайм – 2:0 на користь збірної Бельгії.

Другу половинну матчу більш активно розпочали бразильці.  Однак їх перевагу вдалось втілити лише на 71-й хвилині матчу. Коутіньйо виконав навіс в штрафний майданчик на Ренато Августо, який головою перевів м’яч у кут воріт – 1:2.

До завершення зустрічі гарні шанси відзначитися мав Ренато Августо та Неймар, однак бельгійці вистояли та пробилися в півфінал. У підсумку 1:2 на користь бельгійців.