//«Як українець вибігає, ми беремо рпгшку і по ньому «бум» і все»: признання семилітнього прихильника «ДНР» приголомшили мережу

«Як українець вибігає, ми беремо рпгшку і по ньому «бум» і все»: признання семилітнього прихильника «ДНР» приголомшили мережу

Відомий блогер Александр Тверской на своїй сторінці у Facebook опублікував відео з семилітнім хлопчиком, який розповідає про звірства у «ДНР»

За словами дитини він служить бойовикам так званої невизнаної республіки і бере участь у перестрілках. Хлопчик зазначив про неодноразові вбивства українців.

На думку Тверского це потенційний вбивця.

«7-річний Микита з «ДНР», але це вже не дитина. Це потенційний вбивця. Людська одиниця. Функція. Послухайте те пекло, яке вклав «русскій мір» в його голову. Чи є у хлопчика майбутнє? Великі сумніви», – зазначив блогер.

Користувачі соцмережі були шоковані відео та активно коментували його: «А ведь дети всегда говорят по простому, то что слышали от взрослых, улавливая суть… И суть войны для днровцев лишь в том, чтобы “убивать украинцев”, как он и говорит…», «Сломали мальчишке психику напрочь», «А когда его завалят, вся рашка будет говорить, что укры убивают деток».

НагадаємоРосія заборонила в’їзд в країну жителям «ЛНР» та «ДНР» на період Чемпіонату світу-2018.

 

Матвій Олександрович