//Депутат від «Радикальної партії» жорстоко побив подружжя на Вінничині

Депутат від «Радикальної партії» жорстоко побив подружжя на Вінничині

Інцидент трапився 8 червня у містечку Христинівка Черкаської області. Представник партії Ляшка у Черкаській обласній раді Олег Баштан влаштував бійку з місцевим подружжям.

Передає «Lider News».

За інформацією місцевих ЗМІ, депутат разом з друзями святкували в парку міста та розпивали алкоголь. Чоловік та дружина, які побачили цю картину, зняли обранця на відео та зробили йому зауваження. На що Баштан відповів агресією і накинувся  на подружжя.

Внаслідок побиття чоловік з багаточисленними травмами потрапив у лікарню, а його дружина у реанімацію.

Інцидент на своїй сторінці у Facebook прокоментував Олег Баштан. Депутат висловив свою версію подій. За його словами, жертвами бійки став він та його дружина, які постраждали від рук провокаторів.

«Коли ми закінчували прибирання парку і території фестивалю, група людей наблизилась до нашої локації і вступила в перепалку з нашими жінками-волонтерами фесту. Вони провокували їх, обзивали матом, періодично доповідаючи ситуацію на російській мові своєму, очевидно, босу. У відповідь на прості людські запитання, чому дівчат нахабно знімають на камеру, обзивають, лаються матом, розпустили руки», – зазначив Баштан.

За інформацією депутата, його дружина отримала перелом щелепи і наразі потребує хірургічного втручання. За даним фактом відкрили кримінальне провадження.

Увага! Присутні ненормативні вислови!

Нагадаємомер Дрогобича побив активіста. Чоловік назвав міського голову Дрогобича Тараса Кучму «злодієм». 

 

Матвій Олександрович