//Жорстокість на шкільній лінійці: до Дня захисту дітей спецназ влаштував виставу з перерізанням горла в Запорізькій школі

Жорстокість на шкільній лінійці: до Дня захисту дітей спецназ влаштував виставу з перерізанням горла в Запорізькій школі

1 червня в Енергодарі Запорізької області місцевий відділ культури влаштував виставу із залученням бійців військової частини, які повинні були популяризувати серед дітей службу в армії.

Про це повідомляє «Українська правда».

Спецпризначенці показали дітям елементи рукопашного бою. Згодом один з бійців продемонстрував нібито пере різання горла своєму противнику. В результаті цього пролилася червона рідина схожа на кров.

Батьки обурилися подібною жорстокою виставою. Свій коментар з цього приводу надав міський голова Павло Музика. За словами міського голови військових попереджали, що вони можуть продемонструвати лише рукопашний бій без застосування зброї.

«За 15 хв до події провели інструктаж, а результат ми всі побачили. Зараз відправили лист до  скерівництва частини з вимогою розібратися, хто таке допустив», – підсумував Музика.

У військовій частині інцидент відмовляються коментувати.

Нагадаємо, в МОЗ повідомили, що не можуть встановити причину масового отруєння учнів в Черкасах.

 

Матвій Олександрович