//Сніжана Єгорова з скандалом звільнилася з українського телеканалу

Сніжана Єгорова з скандалом звільнилася з українського телеканалу

Відома українська телеведуча, яка ще донедавна працювала на телеканалі «Прямий» заявила про своє звільнення через опитування в прямому ефірі каналу.

Відповідний пост вона опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, телеканал запропонував глядачам взяти участь в опитуванні на тему: Якщо б ви мали можливість врятувати одного з них, кого б ви не дали вбити ворогу. Запропоновано було дві кандидатури – телеведучої і її колишнього чоловіка Антіна Мухарського. 81% опитаних стали на сторону шоумена.

Така витівка телеканалу обурила ведучу і вона звільнилася з роботи.

«Єдине,що здивувало,так це те,що таким “креативним чином” КАНАЛ вирішив відзначити ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ,пропонуючи глядачу ОБРАТИ,КОГО ДАТИ ВБИТИ ВОРОГУ?Багатодітну матір,яка ОДНА їх виховує і живе з ними в УКРАЇНІ або багатодітного батька-аліментщика,якій покинув вже ДВІ РОДИНИ і ВСІМ СВОЇМ МАЛОЛІТНІМ ДІТЯМ ВИНЕН ГРОШІ,які з нього зтягуються через судові рішення і в примусовому порядку,і саме через це він втік з України аби не сплачувати аліменти», – зазначила Єгорова.

Коментарі користувачів в соціальній мережі розділилися на два табори. Одні підтримували Сніжану Єгорову: «Зачем на это обращать внимание, понятно, что большинство голосовало должников по алиментам, они сейчас обиженные», «Снежана, сил Вам и выдержки! Мир сошёл с ума. Шок»,  «Снежана Егорова, не принимайте болезнь чужих и не достойных того лЮДЕЙ, близко к своему сердцу…и рано или поздно, каждый все равно получит по заслугам!».

Інші є стали на сторону «Прямого» та Антіна Мухарського: «Антін Мухарський – патріот та порядна людина. Важко жити в країні «діркостраждальців», де жінка права апріорі», «Отвратительно, когда мать прикрывается собственными детьми, и использует их как орудие мести, вот это действительно противно!», «От тепер Антін сміло може забрати дітей – навіть через суд, оскільки “яжемать” не має самостійного доходу».

Нагадаємоміністр юстиції заявив про збільшення мінімальної суми аліментів до 2 тисяч гривень.

 

Матвій Олександрович