//Україна робить все, щоб звільнити українських бранців – Порошенко

Україна робить все, щоб звільнити українських бранців – Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що українською стороною робляться всі можливі заходи, в тому числі і тиск на Росію, з метою продовження процесу звільнення заручників.

Про це розповіли у прес-службі президента.

За словами Порошенка, на кожній офіційній зустрічі з представниками інших держав постійно обговорюється питання якнайскорішого звільнення українців з російського полону.

Піднімалося це питання і під час переговорів з президентом Естонії.

«Звільнення заручників є складовою частиною Мінських угод, де Росія взяла на себе прямі зобов’язання щодо звільнення заручників. Мова йде про Сущенка, Сенцова, Кольченка і багатьох інших, про кримських татар, українських військовослужбовців. Нікого ми не забуваємо», – зазначив Порошенко.

Також президент України розповів про результати своєї розмови з Ангелою Меркель, яка запевнила, що питання українських заручників буде одним з головних на переговорах з Путіним в Сочі.

Нагадаємоу Чернігові ветеран АТО не потиснув руку Порошенку. Ветеран антитерористичної операції Олег Толмачов під час нагородження відмовився подати руку президенту України Петру Порошенкові.

 

Матвій Олександрович