//Стрєлков-Гіркін: українські війська готові до масштабної атаки на сили ОРДЛО

Стрєлков-Гіркін: українські війська готові до масштабної атаки на сили ОРДЛО

Колишній ватажок бойовиків так званої «ДНР» Ігор Гіркін розповів, що українська сторона майже завершила підготовку до звільнення більшої частини окупованого Донбасу

Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі. Передає «Lider News».

За словами Гіркіна, український противник може нанести спрямований удар та оперативно звільнити від бойовиків Жолобок, Горлівку, Ясинувате, Дебальцеве, Докучаєвськ, Петровський район Донецька.

Після цього, на думку Гіркіна, українські військові закріплять свої позиції та очікуватимуть реакції Кремля. На даному етапі підготовка майже завершена.

«Якщо «Північний вітер» подує з великою міццю – тоді укри, наполегливо обороняючи захоплене, із задоволенням пірнуть в який-небудь «Мінськ-3» (спробувавши закріпити успіх). Якщо немає – підуть далі», – підсумував екс-керівник «ДНР».

Нагадаємобойовики продовжують активно обстрілювати українські позиції: за минулу добу обійшлося без втрат.  Активно обстрілюючи українські позиції ворог намагався спровокувати військових на удар у відповідь в районі населених пунктів Луганщини: Троїцьке, Новозванівка, Золоте, на території Донеччини в районах пунктів Залізне, Новгородське, Шахта Бутівка.

 

Матвій Олександрович