//Ісландія закликала бойкотувати Євробачення-2019 в Ізраїлі

Ісландія закликала бойкотувати Євробачення-2019 в Ізраїлі

Ісландці створили електронну петицію, в якій закликали не проводити пісенний конкурс в Ізраїлі через ущемлення прав палестинців.

Про це повідомляє місцеве видання Haaretz.

Петиція проти бойкоту Євробачення набрала більше 17 тисяч голосів.

Слід зазначити, що 12 травня в столиці Португалії Лісабоні відбувся фінал пісенного конкурсу, переможницею якого стала представник Ізраїлю співачка Netta. За правилами конкурсу країна-переможниця проводить Євробачення у своїй країні.

Проте, наразі Ісландія офіційно не заявила про відмову від участі в пісенному конкурсі.

Нагадаємо, Україні не вдалося увійти в десятку найкращих виконавців Євробачення-2018. Цьогоріч представником України на конкурсі Євробачення став співак MELOVIN. Виконавець відкрив фінальну частину популярного конкурсу. Голосуванням професійного журі європейських країн український представник отримав у рейтингу останнє місце. За результатами глядацького голосування MELOVIN опинився на сьомому місці, в кінцевому результаті зайнявши 17 позицію рейтингу.

Раніше повідомлялося, що Ісландія оголосила бойкот Чемпіонату світу з футболу в Росії. Ісландія слідом за Великою Британією оголосила дипломатичний бойкот ЧС з футболу, який пройде цього року в Росії.

 

Матвій Олександрович