//Дубль Антуана Грізманна приніс «Атлетіко» перемогу у Лізі Європи
грізманн

Дубль Антуана Грізманна приніс «Атлетіко» перемогу у Лізі Європи

Мадридський «Атлетіко» впевнено переграв марсельський «Олімпік» у фіналі Ліги Європи, який пройшов у французькому Ліоні

На початку матчу гарну нагоду відзначитись мав Валер Жермен, якого вивів один на один із воротарем Дмітрій Пайє. Однак він пробив вище воріт. Відкрити рахунок першими спромоглись футболісти «Атлетіко», коли Антуан Грізманн скористався жахливою помилкою захисника «Марселя» Замбо Ангісси та переграв воротаря.

Однак прикрості для «Марселя» на цьому не закінчились. На 32 хвилині через травму замінили капітана Дмітрія Пайє. Замість нього на поле вийшов Максім Лопез. Загалом перша половина гри відзначилась великою кількістю фолів та єдиноборств, жодна із команд не хотіла поступатися.

Другий тайм розпочався якнайкраще для футболістів «Атлетіко». Коке виконав передачу в штрафний майданчик, де Грізманн ефектно переграв воротаря –  2:0.

Гарну нагоду забити перший м’яч за «Марсель» мав Константінос Мітроглу. Однак м’яч після його удару попав у стійку.

Остаточну крапку у матчі поставив Габі, який влучним ударом переправив м’яч у лівий нижній кут воріт. У підсумку впевнена перемога мадридського клубу – 3:0.