//Бразильський фанат увічнив форму улюбленого клубу на власному тілі
футбол бразилія фламенго

Бразильський фанат увічнив форму улюбленого клубу на власному тілі

Маурісіо дос Аньос вирішив по-особливому виявити любов до футбольного клубу «Фламенго», повідомляє Vice

33-річний чоловік покрив 44% власного тіла татуюванням у вигляді футболки «Фламенго», щоправда без логотипа спонсора. Татуювання робили протягом 32 сеансів, в цілому це зайняло більше дев’яноста годин.

«Я завжди хотів зробити татуювання на честь «Фламенго», з тих пір як став їх прихильником в дитинстві. Мій батько не любив татуювання, але як тільки мені виповнилося 18 років, я зміг переконати його і зробив стерв’ятника (талісман команди) зі щитом «Фламенго» на біцепсах», – розповів він.

футбол бразилія фанат вболівальник Фламенго

За словами Маурісіо, свою ідею він почав втілювати рік тому. Щоправда спочатку його дещо зупинила ціна тату, яка коштувала більше 10 тис доларів. Тож спочатку він вирішив зробити лише фрагмент футболки на плечі за 800 доларів. Однак коли про його задум дізнався тату-мастер, він погодився працювати майже безкоштовно.

Однак коли робота була виконана майже на 30% сторони розсварилися і Маурісіо почав знову збирати гроші. Для цього він навіть продав власний мотоцикл. Проте його вирішив підтримати друг, який погодився оплатити всю вартість роботи художника.

Під час нанесення татуювання Маурісіо зіткнувся із декількома болючими моментами

«Багато хто говорив мені, що особливо боляче буде зафарбовувати ребра і пахви. Ребра боліли, але хребет був найгіршим кошмаром, це було просто жахливо. Також сильно боліли шия і область шлунка. А в іншому все було добре», – розповів вболівальник.

футбол бразилія фанат вболівальник Фламенго

Нанесене татуювання допомогло Маурісіо зустрітися із улюбленими футболістами.

Наразі одним із найпопулярніших питань до фаната є – чи буде він набивати собі шорти та герти. Він каже, що обдумає таку ідею.

Зазначимо, що «Фламенго» є одним із найпопулярніших футбольних клубів Бразилії. За неофіційними даними кількість його вболівальників сягає 50 млн осіб.

Олександр Шевченко