//Лещенко: обшуки в «Новій пошті» – це лише початок

Лещенко: обшуки в «Новій пошті» – це лише початок

Народний депутат України Сергій Лещенко розповів про ініційований президентом законопроект, який передбачає створення в країні Національного бюро фінансової безпеки. Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook.

«Історія з «Новою поштою» – це тільки початок. Ви ще не читали законопроект президентського аудитора Ніни жителя півдня про створення нового монстра – Національного Бюро Фінансової Безпеки.

Коли в кінці 2016 року випадково ліквідували податкову міліцію, все раділи. Але спершу Порошенко цілий рік блокував законопроект про службу фінансових розслідувань, внесений міністром фінансів Данилюком, а тепер показав свої справжні наміри.

Замість сучасної сервісної служби Банкова хоче народити нового монстра, який до того ж буде управлятися президентом. Фактично, другу СБУ. Зі своїм спецназом, з правом кошмарити бізнес, і з практичною відсутністю парламентського контролю.

Звільнити голову НБФБ парламент не зможе, а зможе тільки ініціювати це перед президентом. І то, зібравши 150 підписів. А вишенька на торт – це перетягування на себе повноважень НАБУ», – розповів нардеп.

Олександр Шевченко