//«Він вже не наш»: Лія Ахеджакова про Крим

«Він вже не наш»: Лія Ахеджакова про Крим

Російська актриса Лія Ахеджакова висловилася щодо анексії Криму та російської пропаганди, повідомляє svoboda.org.

Лія Ахеджакова ідею «Кримнаш» не поділяє. Каже, що подібні висловлювання людей, які колись були близькі й шановані нею, сьогодні ранять душу. За її словами, найближчим часом прийде усвідомлення помилки захоплення Криму.

«Мене це так ранить, коли люди, мною шалено шановні, і я завжди знаходила з ними якийсь згоду, і з якими я разом виходжу на сцену, раптом озвіріло кричать: «Крим наш! Наш російський Крим!» Мене це так ранить! Не хочеться в це лізти. Я тільки знаю, що він уже не наш. І те, що ми туди влізли, ми завдали нашій економіці величезних збитків, і ми взагалі наробили таких справ …», – розповіла емоційно Ахеджакова.

Оцінювати нинішню ситуацію в Криму артистка не бере й давати поради кримчанам, які залишаються вірними Україні на півострові, не має наміру, лише підкреслює: «Вони влипли». Щоб змінити ситуацію, щоб Росія зупинила свою політику по відношенню до України, щоб повернула Крим – потрібно міняти всю російську систему.

Також актриса рішуче висловилась про пропаганду Кремля.

«Коли люди займаються пропагандою, вони в дуже невигідному становищі, в жахливо невигідному. Вони втрачають будь-яку чарівність, вони, по-перше, собі брешуть. Їм хочеться говорити, що, мовляв, так, я так думаю. Але коли прийде інша влада і Крим вже буде не наш, він буде так думати, як вигідно. Тому людина-пропагандист виглядає завжди огидно», – впевнена Ахеджакова.

Олександр Шевченко

TAGS: