//Люди радіють як діти заборонам, за допомогою яких влада все сильніше затягує зашморг, перетворюючи Україну на поліцейську державу – волонтер

Люди радіють як діти заборонам, за допомогою яких влада все сильніше затягує зашморг, перетворюючи Україну на поліцейську державу – волонтер

Активіст та волонтер Юрій Касьянов прокоментував чергову заборону української влади на показ популярного серіалу «Свати», зазначивши, що поступово українців перетворюють у рабів.

Це якесь масове божевілля. Люди, що виступають проти тотальної корупції, проти режиму плутократії, нібито за демократичні цінності і західний вектор розвитку – радіють як діти заборонам, за допомогою яких влада все сильніше затягує зашморг, перетворюючи Україну на поліцейську державу.

Заборонили «Яндекс», заборонили «Однокласники», заборонили «ВКонтакте», заборонили «Свати» … І в той же час не заборонили російський бізнес в Україні, який контролює ключові галузі економіки, не заборонили торгівлю з агресором – товарообіг виріс в два рази, не заборонили роботу в Росії, не закрили кордон, не розірвали дипвідносини, не оголосили загальну мобілізацію, не оголосили війну … – зазначив Касьянов на своїй сторінці у Facebook.

Завтра почнуть спалювати “рашистские” книги на Майдані – Толстого, Тургенєва, Гоголя, Некрасова, Пушкіна, Пелевіна … Заборонять “змішані шлюби”. Заборонять все що завгодно, будь-яку дурницю, встановлюючи режим тотального стеження і загального контролю. З ким спати, що їсти, як думати – визначатиме сірий безликий чиновник в СБУ. В СБУ, яка нічого не зробила для запобігання анексії Криму та окупації Донбасу. І сьогодні служить в ролі політичної охранки правлячого класу.

Ви з глузду з’їхали, люди! .. Вас використовують втемну, а ви радієте як діти. Вас вважають ідіотами, які самі не вправі вирішувати, що дивитися, слухати, говорити. Вас остаточно перетворюють в тупих безмозких рабів, як це було в сталінському Радянському Союзі, і як сьогодні відбувається в Північній Кореї. Які «європейські цінності», які «майдани», які «права людини»? .. Ми зі швидкістю кур’єрського потяга летимо в тоталітаризм. І поки навіть незрозуміло, якого забарвлення він буде. Прийдуть до влади білі – буде білий. Прийдуть червоні – буде червоний. Прийдуть коричневі – стане коричневим. Рабам – без різниці…

.. Давайте фільм «Убити Дракона» заборонимо. Тому що геніальний Марк Захаров на старості років вижив з розуму і став путіноїдом. І композитора Вагнера заборонимо теж, тому що його обожнював Гітлер. Заборонимо фільми з Депардьє і Сігалом … Наталія Глоба дуже правильно написала:

«Категорично вимагаю заборонити Простоквашино і Матроскіна. Табаков ще гірше Добронравова. І не тільки мультики. Прошу заборонити торгову марку «Простоквашино». Їсти сметану і сир з мордою цього кота, за якою ховається підлий Табаков і вся токсична російська культура – це, знаєте – жерти замість сметани російську пропаганду!»

Нагадаємо, блогер Катерина Золотарьова назвала серіал «Свати» найпотужнішою пропагандистською машиною.

 

Юрій Касьянов