//Жителі Донбасу не бачать нічого поганого в перевороті і зовсім не виявляють бажання протестувати проти хунти – блогер

Жителі Донбасу не бачать нічого поганого в перевороті і зовсім не виявляють бажання протестувати проти хунти – блогер

Відомий журналіст та блогер Денис Казанський прокоментував нещодавні події з «державним» переворотом в Луганську.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

На думку блогера, відсторонення від влади Плотницького лише в черговий раз доказало той факт, що жителі «ЛНР» нічого поганого в зміні влади не вбачають і не мають жодного бажання протестувати. Таким чином була спростована політика російської пропаганди, яку вибудовували протягом чотирьох років.

Ця історія з переворотом в ЛНР і вигнанням Плотницького з одного боку смішна, а з іншого – дуже показова.

Вона разом поламала всю конструкцію, яку чотири роки вибудовувала російська пропаганда. Адже за легендою в 2014 році жителі Донбасу повстали проти «державного перевороту» і «хунти», яка повалила «легітимного президента». Але історія з Плотницьким доводить, що насправді жителі Донбасу не бачать нічого поганого в перевороті і зовсім не виявляють бажання протестувати проти хунти. У всякому разі, після того, як змовники скинули «легітимного главу ЛНР» ніхто з прихильників ЛНР на вулиці не вийшов і не закричав «Луганськ, вставай!»

Так, для нас в Україні, що Плотницький, що Корнет, що Пасічник – однакові зрадники і бандити. Але для прихильників ЛДНР Плотницький – законний керівник, який був обраний на виборах. І якщо вони визнавали «референдум» 2014 року, ЛНР і вибори «глави республіки», то повинні визнавати і законність влади Плотницького. Чому ж тепер ніхто не протестує проти змовників, які його звільнили?

У Києві проти Януковича повстали не військові. Проти нього повстав народ. На Майдан виходили сотні тисяч людей, які вимагали відставки уряду. У Луганську ж переворот влаштувала якраз справжнісінька хунта – силовики. А народ ніхто і не думав питати, що він думає з цього приводу. І щось я не бачу обурених мітингів на захист законного «глави республіки». Плювати всі на це хотіли.

В результаті перевороту до влади в ЛНР прийшов глава так званого МВС ДНР Пасічник. Путін не може без чекістів. Він усюди рухає своїх. Але призначення Пасічника главою ЛНР суперечить навіть тій опереточній «конституції», яку бойовики самі для себе придумали. З цієї самої «конституції ЛНР» головним в Луганську в разі відставки Плотницького повинен був стати «глава народної ради» Дегтяренко, а ніяк не місцевий гебіст. Але всім насрати на «конституцію ЛНР». Навіть тим, хто за неї воює.

Антимайдан ніколи насправді не виступав за законність. Його учасникам було так само плювати на Конституцію і на Януковича, як сьогодні плювати на Плотницького. Революція лютого 2014-го був лише приводом для людей, які завжди ненавиділи Україну, щоб голосно про це заявити. А всі ці вози про «хунту» і «державний переворот» придумали вже по ходу справи. Тому що не можна було просто так взяти і відкрито сказати – «ми ненавидимо України і українців». Чи не комільфо.

Сьогодні по мережі вже гуляють такі фотографії. Співробітники держустанов Луганська, які ще вчора підлабузнювалися перед Плотницьким і лизали йому зад, тепер ставлять його портрети в туалетах і радісно мочаться на них. Тут все як завжди. Холопам наказано шанувати нового московського намісника, а старого тепер за старою традицією оголосили шпигуном і ворогом народу.

Нагадаємо, народний депутат Антон Греащенко вважає, що заміна главаря «ЛНР» Ігоря Плотницького ніяк не вплине на ситуацію на сході України.

 

Денис Казанський