//Серіал «Свати» потужна пропагандистська машина – блогер

Серіал «Свати» потужна пропагандистська машина – блогер

Серіал «Свати» насправді – найпотужніша пропагандистська машина. Я зрозуміла це дуже давно, коли його крутили всі супутникові російські канали навіть в Африці. Його дивилося все російське посольство і я добре пам’ятаю, як все це коментували. Мовляв, хоч щось хороше хохли зняли, самі про себе правду показали, ггг. Ну і все в такому ключі.

Ну а що? А як? Адже сценарій цього серіалу повністю націлений на лінію висміювання українців. Хуторяни і випиваки. Але головне ж не в тому. Серіал український і на цьому робився спеціально дуже потужний аспект. Але показують РОСІЮ. Машини з ріс номерами і так далі. Навіть Крим у них – російський. Ну тобто втюхують все на рівні «Україна – частина РФ».

Самі сюжетні лінії там гідні окремої уваги, але особливо на цьому зупинятися не хочу. Найогидніше з усього цього те, що вся ця мишебратсько-імперська мішура подавалася паралельно з іншими продуктами пропаганди на обидві сторони. Мовляв, Україні та Росії потрібно об’єднуватися, інакше ніяк. Тоді, в 2009, про це говорили дуже багато росіян.

Ось тому я неймовірно рада, що цей інструмент, я сподіваюся, буде у нас згорнутий. Давно пора. І стогони вати тільки зайвий тому доказ. Втім, як і мова самого Зеленського, який розкрив свій поганий рот на СБУ. Мовляв, через «Сватів» ще ніхто не повісився. Ну, може, і справді не повісився. Але в тому числі і з-за цієї інформаційної пропаганди зараз йде війна.

З мільйонами постраждалих. З тисячами убитих. І ніякі полчища ботів, яких ви кинули на лайки і репости цього говноспіча, не в змозі змінити факти. Ти, Вова, кажеш, що мільйони люблять ваш серіал? Що він об’єднує? Соромлюся запитати – кого і з ким? Українців між собою? Якщо було б так, то я перша встала б на ваш захист. Але ж серіал знятий на Росію і для Росії)

Ну і для нашого Криму звичайно ж. Там у них ціла лінія з ним пов’язана. Тоді кого і з ким об’єднує серіал? Росію з Кримом? Або всій Україні? Так це відразу на*уй. Ми наоб’едінялісь вже. Так наоб’едінялісь, що немає вже жодної сім’ї в Україні, кого так чи інакше не торкнулася б ця війна. Але хіба тобі це цікаво? Ні звичайно. Ти захищаєш свій продукт виключно через гроші. Російських фашистських грошей.

Катерина Золотарьова