//Разом з Плотницьким Луганськ покинули і гроші з банків – блогер

Разом з Плотницьким Луганськ покинули і гроші з банків – блогер

Згідно з даними ГУР МО, озвученим сьогодні спікером Міністерства оборони України з питань АТО Олександром Мотузяніком, з фінустанов Луганська виведені всі наявні засоби, що призначалися для виплати зарплат і пенсій цивільним особам.

Про це пише блогер Alexander Kovalenko.

Здавалося б, з одного боку, відчують перед Новим Роком будівельники нової республіки, всі принади гібридної братської турботи. А з іншого, досить дивним чином цей вивід коштів збігся, з інформацією про виїзд (вже остаточний) Плотницького з окупованого Луганська в Росію. Збіг чи ні, але ці обставини говорять як мінімум про дві речі.

Не виключено, що Плотницкий виїхав з так званим «золотим парашутом» у вигляді пенсій і зарплат. Це міг бути своєрідний відкуп від «вождя народу» щоб не пручався анексії ЛНР братської ДНР. Однак, не виключено і те, що виведення коштів було здійснено за розпорядженням Суркова, який кришував Плотницького і якого на даному терені підсунула ФСБ. І не виключено, що саме з розпорядження Суркова фінансовий потік в ЛНР, для підтримки життєдіяльності процвітаючою республіки, був тимчасово вилучений, а може і більше того – перекритий.

Що ж, як буде складатися ситуація з фінансовим забезпеченням народонаселення ЛНР дізнаємося ближче до 2018 року, бо раніше грошей у фінустановах людям не обіцяють. Але якщо ситуація не покращиться, то можна сміливо говорити про те, що конфлікт еліт в кремлівських коридорах не вичерпаний.

 

Alexander Kovalenko.