//Сурков наркоман та Кобзон «кіборг» – російський блогер склав прогноз на 2017 рік

Сурков наркоман та Кобзон «кіборг» – російський блогер склав прогноз на 2017 рік

Відомий російський блогер Ігор Эйдман опублікував жартівливий політичний прогноз на 2017 рік. У ньому він описав майбутнє Йовифа Кобзона, Владислава Суркова та Дмитра Медведєва.

Зокрема Кобзона Эйдман бачить у ролі «кіборга», який буде давати в українському Криму концерти «Крим – це Україна».

«Йосип Кобзон, зусиллями німецьких лікарів та інженерів перетворений в кіборга, дав у Сімферополі десятигодинний концерт «Крим – це Україна!». У залі був повний аншлаг, глядачі радісно розмахували прапорами України і Євросоюзу.

Також блогер не обійшов увагою російських політиків. Зокрема помічник президента РФ Владислав Сурков згідно із прогнозу буде лікуватися від наркотичної залежності. А прем’єр Росії Дмитро Медвєдєв буде доводити в суді свою невинуватість на посаді глави уряду.

«Голландські лікарі повідомили, що їм вдалося вилікувати від кокаїнової залежності Владислава Суркова, який відбуває за рішенням Міжнародного Кримінального Суду в Гаазі довічне ув’язнення за злочини, вчинені в ході агресії проти України.

 Адвокатів Дмитра Медведєва вдалося довести Міжнародному Кримінальному Суду, що їхній підзахисний не може відповідати за скоєне на посаді прем’єр-міністра, так як за весь час перебування на цій посаді він не приходив до тями», – підсумував блогер.

 

Матвій Олександрович