//НАЗК став органом для приборкання опозиціонерів і критиків влади – нардеп

НАЗК став органом для приборкання опозиціонерів і критиків влади – нардеп

Народний депутат Сергій Лещенко вважає, в Україні відбувається тотальний реванш корупціонерів.

Про це він написав у Facebook.

На четвертий рік президентства Порошенко по країні йде тотальний реванш корупціонерів. Вони не тільки крадуть з потоків або отримують посади, вони домоглися часткового контролю над органами, які … покликані боротися з корупцією. Йдеться про НАЗК (Національне агентство з питань запобігання корупції). Цей орган став батогом для приборкання опозиціонерів і критиків влади.

Сьогодні співробітник НАЗК Анна Соломатіна розповіла, як її викликали до адміністарції президента і зажадали погоджувати проекти рішень з приводу перевірки декларацій. Вдумайтеся – треба було готувати по два проекти рішень – один з позитивним висновком, а другий – з негативним. І потім за вказівкою з Банкової запускати процес або покарання, або виправдання.

Ця історія – типовий приклад методів керівництва країною Петром Порошенко. Він уявив себе не президентом, а імператором, який розглядає казну як общак, роздає паспорти як особисту вотчину і сам вирішує, карати або милувати. У середу наш антикорупційний комітет викликає Анну Соломатіну на засідання для підготовки рішення на рівні парламенту.

 

Матвій Олександрович