//Влада сама винна в тому, що люди її ненавидять майже так само, як попередню – блогер

Влада сама винна в тому, що люди її ненавидять майже так само, як попередню – блогер

Відомий блогер Сергій Іванов вважає, що низький рівень довіри до влади і зростаюче почуття ненависті викликане діями представників верхівки держави.

За словами блогера, держава не вживає жодних заходів щодо покарання вбивць Небесної Сотні, навпаки пробачає державну зраду та відпускає на волю вбивць.

Заради справедливості мушу сказати: влада сама винна в тому, що люди її ненавидять майже так само, як попередню. Чому? Все просто – незакритий гештальт.

Невідомщена Сотня, непокарані вбивці, прощені держзрадники, недоторканий бізнес окупанта.

Ненависть – почуття ірраціональне, дуже контагіозне і абсолютно самодостатнє, як perpetuum mobile. Якщо ти покриваєш ворога – навмисно або через недбалість – ти сам перетворюєшся на нього, ототожнюєшся, зливаєшся з його образом у колективній свідомості, – зазначив Сергій Іванов на своїй сторінці у Facebook.

Дивно, що влада не зрозуміла цього за чотири роки. І замість того, щоб очолити, опанувати нашу ненависть, скерувати в об’єктивно правильне русло, вона дозволяє їй хаотично розповсюджуватись зі швидкістю пандемії, заохочує, підгодовує нашого внутрішнього звіра, наївно вважаючи, що той розбереться, хто свій, а хто ні. Але для ненависті аргумент “свій-чужий” – не аргумент, як і будь-який інший. Крім крові.  

 

Сергій Іванов