//Нам потрібні не красиві гасла, а загальнонаціональні ідеї побудови потужної, ні від кого не залежної країни – нардеп

Нам потрібні не красиві гасла, а загальнонаціональні ідеї побудови потужної, ні від кого не залежної країни – нардеп

Народний депутат Олександр Грановський прокоментував віче під Верховною Радою.

На його думку, акції протесту не стали масовими, оскільки люди не розуміють як полегшиться їхнє життя від створення Антикорупційного суду чи закриття «Roshen».

Ще ніхто не сказав, що заперечує проти проведення мітингів біля будівлі ВР або поблизу них. Масова акція протесту – це коли дуже багато людей хочуть висловити свою думку без застосування сили і зброї. Тоді, якщо отримано відповідний дозвіл, люди збираються в умовленому місці і їм дозволено (спірно, але факт) порушувати комфорт городян: створювати автомобільні пробки, перекривати площі і вулиці, – розповів Грановський на своїй сторінці у Facebook.

Але все це працює тоді, коли за вимогою людей немає грошей і замовної політики, коли їх почуттями та емоціями керують щирі мотиви. Причина, через яку сьогоднішні акції не стали масовими, напевно в тому полягає, що люди не розуміють як швидко їм стане легше жити після скасування недоторканності або створення нового суду. Ці гасла скоріше потрібні політикам для нарощування рейтингу, що теж зрозуміло і заслуговує на повагу, і з чим одночасно ніхто не сперечається.

Мій висновок – та кількість людей, що сьогодні знаходиться в наметовому таборі, могли б і повинні з повагою поставитися до киян та гостей столиці, а точніше, пересунутися в інше місце поруч і звільнити проїжджу частину. Такий крок назустріч городянам дозволить продовжувати мітингувати і паралельно продемонструє хороший людський слух.

Читаю час від часу різних авторів, хто з частотою 1 р / день або частіше “запускає” найточніший інсайд про початок штурму наметів: не сумніваюся, що це ніколи не трапиться, так що перестаньте бадьорить нечисленних мешканців табору, їм рішуче нічого не загрожує.

Олександр Шевченко