Як і де відпочивають українці

Більшість громадян України воліють відпочивати на рідній землі, лише 33% їдуть закордон.

Відповідне дослідження провели аналітики Picodi.com у квітні-травні 2019 року.

Куди їдуть

Найпопулярнішими місцями для відпочинку в Україні є Азовське море та Одеса. Також у ТОП-5 увійшов Львів, Харків та рекреаційні центри Закарпаття.

В свою чергу найпопулярнішими напрямки закордоном стали –  Єгипет, Польща, Туреччина, Чорногорія та Греція. При цьому більшість вибирають відпочинок на пляжі, третина цікавиться пам’ятниками, і лише 16% обирають активний відпочинок.

Витрати

В середньому українці на відпочинок витрачають 11 тис гривень. При цьому більшість намагається економити на відпочинку, для цього громадяни використовують – раннє бронювання готелі, заздалегідь купляють квитки , а також оформлюють путівку зі значною знижкою.

Абсолютна більшість (86 %) українців самостійно займаються організацією подорожей і відпусток. Оскільки це дешевше і зручніше, тому що можна безболісно міняти і перекроювати поїздки.

Терміни

Половина українців виділяє на відпочинок 7 днів і лише  4 % мають можливість відпочити більше двох тижнів. При цьому 27% мають можливість відпочити двічі на рік, а 9 % – кілька разів на рік.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*