Уляна Супрун закликала підтримати легалізацію марихуани

В середу 30 січня на сайті Верховної Ради оприлюднили петицію, в якій пропонуються легалізувати наркотичні речовину – марихуану. Свою підтримку з цього питання висловила міністр охорони здоров’я Уляна Супрун.

Повідомляє «Lider News» з посиланням на офіційну сторінку в Facebook Уляни Супрун.

За словами очільниці міністерства, використання канабісу є виправданим для лікування багатьох хвороб. Марихуану вже протягом тривалого часу застосовують у багатьох європейських країнах. Зокрема, наркотична речовина легалізована у 25 штатах США, а також Австралії, Канаді.

На думку Уляни Супрун, марихуана дозволяє на певний час полегшити стан важкохворих пацієнтів та нормалізувати самопочуття. Тому, використання її в обмежених кількостях є цілком поширеною світовою практикою. Зокрема, в медичному канабісі переважає речовина канабідіол, яка має психотропну дію і знеболює та розслабляє організм.

В той час як на «чорному ринку» зазвичай продають марихуану, у складі якої переважає речовина тетрагідроканабінол, що має психотропний ефект і збуджує нервову систему.

Варто додати, що в Україні від 2 до 5 мільйонів людей вживають марихуану. При цьому за споживання канабісу передбачена кримінальна відповідальність.

1 Comment on "Уляна Супрун закликала підтримати легалізацію марихуани"

  1. Уляна Супрун закликала підтримати дану петицію. За словами Супрун, вчені, лікарі та пацієнти по всьому світу «говорять, що застосування канабісу в лікуванні хвороб виправдано».

Leave a comment

Your email address will not be published.


*