Рівнянка потрапила до фіналу всеукраїнського конкурсу краси для дівчат з інвалідністю

Студентка рівненського університету Ольга Яренчук потрапила у фінал престижного конкурсу краси.

Повідомляє «Lider News».

Дівчина навчається на першому курсі факультету журналістики. Ольга Яренчук змагатиметься за звання найкрасивішої з 12 дівчатами з інших областей. Фінал конкурсу пройде в Краматорську.

Варто додати, що в конкурсі краси брали участь дівчата віком від 18 до 35 років, які пересуваються на інвалідних візках.

Відомо, що Ольга Яренчук родом з містечка Ковель Волинської області. Студентка, незважаючи на те, що навчається лише на першому конкурсі, вже є позаштатним кореспондентом «Вісті Ковельщини», «Сила духу» та «Благовіст». Окрім цього дівчина працює прес-секретарем в громадській організації «Асоціація осіб з інвалідністю «Добра дія в дії».

«Мета в житті це знайти своє місце у житті, саме те, заради чого буде цікаво жити й рухатись вперед. Здобути освіту, знайти своє кохання та створити гарну родину, діток. По мірі своїх можливостей допомагати іншим… Ось це і є головна мета сьогодні», – зазначила Ольга Яренчук.

Нагадаємо, рівнянка, яка виховує чотирьох дітей, просить врятувати її життя. Молода матір з Рівного бореться з смертельно небезпечною хворобою. Про страшну недугу жінка дізналася, коли була вагітна четвертою дитиною.

Be the first to comment on "Рівнянка потрапила до фіналу всеукраїнського конкурсу краси для дівчат з інвалідністю"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*