Подарунки від Adidas: нова шахрайська схема в Україні

Шахраї придумали новий спосіб «заробітку», тепер вони пропонують безкоштовне взуття від відомо світового бренду.

Протягом тижня багато користувачів інтернету почали отримувати повідомлення про те, що компанія Adidas роздає 3 тис пар безкоштовних кросівок. Щоб забрати брендове взуття, необхідно виконати ряд умов, повідомляє comments.ua.

При переході з месенджера по фейковому посиланню опубліковано привітання – «Ми святкуємо наш день народження, надамо 3000 пар безкоштовних туфель і футболок!» І далі, для отримання гарантованих призів учаснику пропонують пройти опитування, де після необхідно поділитися посиланням за допомогою месенджера WhatsApp.

«Adidas роздає 3000 безкоштовних пар взуття, 1800 футболок, щоб відсвяткувати своє 95-річчя. Отримайте безкоштовні черевики на: http://www.adidas-footwears.club/», – йдеться в повідомленні.

При переході надавалася можливість «вибрати розмір взуття» і зловмисники запитували гроші, але тепер контент інтернет-ресурсу змінений, і для продовження сесії пропонують направити розсилку друзям далі. У разі направлення розсилки, відкривається шахраям доступ до телефонної книги.

Як виявилося, насправді компанія не роздає кросівки на честь свого дня народження. Просто шахраї вирішили обдурити користувачів інтернету. Таке явище називається фішинг, тобто шахраї обманюють людей і компанії. Головна їх мета – отримати особисту інформацію користувачів.

Їм потрібні паролі від вашої пошти або різних сайтів, номери телефонів, дані паспорта і карток. Зазвичай користувачі не афішують такі особисті дані, тому шахраї вигадують різні плани, як обдурити людей.

Be the first to comment on "Подарунки від Adidas: нова шахрайська схема в Україні"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*