На Рівненщині змії напали на людей

Двоє людей опинилися в реанімації через укуси змій.

Повідомляє «Lider News» з посиланням на «ТСН».

У Рівненській області після укусу змій чоловік та дівчина потрапили до реанімації. Обоє в стані середньої тяжкості. Нині, кажуть фахівці, плазунам хочеться погрітися на сонці, тому в лісі слід бути особливо пильними.

Марію Кривоблоцьку змія укусила за палець, від цього розпухла вся рука. Сталося це, коли 19-річна дівчина збирала в лісі гриби. Марію терміново швидкою відвезли до лікарні.

«У дівчини були симптоми інтоксикації, нудота, блювання, біль в ділянці укушеної кінцівки, набряк», – зазначив лікар-анестезіолог Корецької райлікарні Юрій Рибак.

Схожі симптоми були і в 36-річного чоловіка з Зарічнянського району Рівненської області. Він теж потрапив до лікарні через укус змії.

«Вуж має темно-зелений колір і характерною ознакою його є жовті вушка, а гадюка має зигзагоподібний малюнок по всьому тілу, колір від темно-сірого до темно-коричневого», – розповіла завідувачка відділу тераріуму Рівненського зоопарку Юлія Вишневська.

Укус гадюки може виявитися смертельним, особливо, коли в людини є алергія чи хронічні хвороби.

«Без вчасно вжитих заходів велика загроза того, що постраждають життєво важливі органи. Передусім, це нирки, печінка», – зауважив Юрій Рибак.

Краще обходити гадюк десятою дорогою, кажуть фахівці. Вони нападають, коли відчувають небезпеку. Якщо ж ужалила, то до медичного огляду бажано десь присісти чи прилягти та пити багато води.

Нагадаємо, у Рівному спалили поселення безпритульних собак. У районі Басового Кута в Рівному невідомі спалили поселення безпритульних собак.

Be the first to comment on "На Рівненщині змії напали на людей"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*