На пенсіонерів чекають нові надбавки: хто зможе їх отримати

Володимир Зеленський анонсував нові підвищення пенсій.

Повідомляє «Lider News» з посиланням на «РадіоТрек».

Про нові надбавки пенсіонерам напередодні заявив президент Володимир Зеленський. За його словами, збільшення пенсійних виплат торкнеться тих громадян, яким у 2021 році буде понад 75 років.

Однак, про яку суму йдеться і як зміниться розмір пенсії вже наступного року, Гарант під час прес-конференції присвяченої року на посаді президента, так і не розповів.

«Ми запровадили програму 80+ і кожному пенсіонеру ми додали 500 гривень, якому виповнилося 80 років. Далі будемо розробляти програму наступного року 75+. Це велика програма, яку веде міністр Лазебна. І пенсійну реформу вона скоро повинна показати і оприлюднити», – заявив президент України.

За словами Володимира Зеленського, всім пенсіонерам, які дійсно живуть за межею бідності, додали на період карантину по 1 тис. грн.

«Оскільки в Україні на сьогодні 12 млн пенсіонерів, підвищити пенсії всім дуже складно, наголосив очільник держави. На його думку, насамперед уряд має забезпечити їх якісною медициною, медикаментами та засобами захисту», – розповів президент.

Нагадаємо, у Рівненській області сім нових випадків коронавірусу.

Be the first to comment on "На пенсіонерів чекають нові надбавки: хто зможе їх отримати"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*