На вечір неділі на Рівненщині 200 підозр на коронавірус

OSTRAVA, CZECH REPUBLIC - MARCH 18: Laboratory technicians from AGELLAB, headquartered in Vitkovice Hospital, were the first private laboratories in the country to be licensed to test for the presence of coronavirus from the National Institute of Public Health in Ostrava, Czech Republic on 18 March 2020. Up to 250 samples are examined daily. Currently, 464 cases of SARS-CoV-2 (Covid-19) have been officially confirmed in the Czech Republic. ( Lukas Kabon - Anadolu Agency )

В Рівненській області кожного дня виявляють нові випадки корона вірусу. Станом на вечір перевіряють 200 підозр на COVID-2019.

Повідомляє «Lider News» з посиланням на «Rivne Media».

У Рівненській області станом на вечір неділі, 17 травня, перевіряють 192 підозри на коронавірусну хворобу. Про це повідомив голова РОДА Віталій Коваль.

Зразки біоматеріалів від мешканців Рівненщини, у яких може бути коронавірус, досліджують методом ПЛР-діагностики у Рівненському обласному лабораторному центрі та в лабораторії Центру громадського здоров’я. Результати тестів будуть відомі вже завтра вранці.

До слова, за даними Рівненської облдержадміністрації, всього з початку пандемії коронавірусу на Рівненщині досліджено 9518 підозр, з яких на сьогодні діагноз COVID-19 підтвердився у 1167 осіб, що становить трохи більше 12 %.

Нагадаємо, в Україні розпочнуть масове тестування на антитіла від COVID-2019.

Be the first to comment on "На вечір неділі на Рівненщині 200 підозр на коронавірус"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*