Міністр соцполітики заявив, що одержувачі субсидій використовують вдвічі більше газу

Міністр соціальної політики України Павло Розенко розповів, що українці, яким призначили субсидію, використовують значно більше газу, ніж українці, що пільг не використовує

Про це він заявив в ефірі телеканалу  «112». Повідомляє «Lider News».

Урядовець розповів, що міністерство проаналізувало дані щодо одержувачів субсидій. За його словами, ті жителі, що отримують пільги на житлово-комунальні послуги, не економлять.

«У нас сьогодні є дані щодо споживачів, які не отримують субсидії та щодо споживачів, які отримують субсидії. І споживання газу, зокрема, серед населення, яке отримує субсидії, приблизно в 1,8-2 рази більше, ніж у людей, які не отримують субсидії», – зазначив Павло Розенко.

В то же час він запевнив, що уряд не застосовуватиме обмежень у доступі українців до субсидій. Монетизацією субсидій Кабінет Міністрів України сподівається спонукати громадян економити комунальні послуги і зекономлені кошти використати на свої потреби.

Нагадаємо, в наступному році на українців очікуватиме збільшення робочого дня до 12 годин. Чимало сюрпризів для працівників закладено в новій редакції Кодексу законів про працю, який уже пройшов перше читання в парламенті.

Be the first to comment on "Міністр соцполітики заявив, що одержувачі субсидій використовують вдвічі більше газу"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*