МОЗ: «Проведення ЗНО опинилося під загрозою»

Якщо ситуація з коронавірусом продовжить погіршуватися, ЗНО не зможуть провести у встановлені строки.

Повідомляє «Lider News» з посиланням на «ТСН».

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що ситуація з коронавірусом зараз дозволяє проводити ЗНО. Однак, якщо вона погіршиться, розглядатимуть варіанти перенесення тестування.

За словами Ляшка, поки питання перенесення ЗНО з 25 червня не обговорюють. Однак у 20-х числах місяцях переглянуть показники захворюваності та ухвалять рішення остаточно.

“Сьогоднішня епідситуація дозволяє нам провести ЗНО, яке передбачене на 25 червня. В той же час розуміючи тенденції та те, що ми бачимо зростання випадків коронавірусної хвороби, які реєструються щодня на території країни. Сьогодні комісія розглянула два показники, оцінка яких саме 20 та 22 червня буде свідчити про можливість проведення ЗНО в заплановані терміни. Чи потрібно буде повернутися до цього питання і переглянути, якщо епідеміологічна ситуація не буде дозволяти провести його у визначені терміни”, – каже головний санлікар країни.

Нагадаємо, уряд: повернення більш жорсткого карантину імовірне вже у червні. Статистика захворюваності на коронавірус кожного дня демонструє антирекорди. Тому, і науковці, і МОЗ не виключають перехід до більш жорсткого карантину.

Be the first to comment on "МОЗ: «Проведення ЗНО опинилося під загрозою»"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*