«Люди чого ж ви так гадите один на одного» – Притула порадив українцям бути добрішими

Відомий телеведучий Сергій Притула звернув увагу на постійні скарги українців на владу

У зв’язку із цим він вирішив оприлюднити відеозвернення на своїй сторінці у Facebook.

Нещодавно одна дівчина надіслала йому повідомлення, в якому звернула увагу на інформаційний хаос, який твориться у соцмережах після президентських виборів. Зокрема користувачі пишуть «кілометри» негативного тексту в адрес своїх політичних опонентів.

Сергій Притула не розуміє, звідки у людей стільки часу.

«Звідки у вас стільки часу? Звідки час на те, щоб вихлюпувати на адресу один одного стільки ненависті? Для цієї писанини потрібно ж мати вільний час! Той час, який можна було витратити на роботу», – зазначив він.

Телеведучий зауважив, що одні і ті самі люди звинувачували Ющенка, Януковича, Порошенка в поганих умовах життя і продовжують нагадувати зараз, коли главою держави є Володимир Зеленський.

«Коли ви зрозумієте, що порядок вашому житті і достаток визначає не якийсь ефемерний дядько на чолі країни, а визначаєте ви особисто?», – розповів він.

Зокрема він поділився власним досвідом, що після закінчення інституту він заробляв 100 доларів, при цьому працюючи на п’яти роботах – «пахая з ранку до ночі». Згодом після переїзду у столицю він зміг заробляти 350 доларів.

Наразі Притула працює на трьох роботах. Тому у нього не має часу писати безліч коментарів, на відміну від політично активних користувачів соцмереж.

У зв’язку із цим він порадив українцям зайняти вільний час роботою.

«Тобі мало грошей на одній, знайди другу, і витрать цей час на цю роботу.  Ти замість того, щоб писати ці огидні коментарі, піди запитай в дитини, що вона сьогодні прочитала не в телефоні просиділа п’ять годин в день, а яку книжку вона прочитала. Йди запитай чи твоя дитина знає англійську хоч трохи. Запитайся в своєї мами, як у неї справи…

Люди чого ж ви так гадите один на одного. Влада буде мінятися завжди. Ми маємо залишитися стабільними у якихось спільних знаменниках, які стосуються цієї країни… Промінчиків вам добра!», – підсумував Притула.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*