Дівчина, яка загинула в ДТП на Рівненщині, до останнього знімала відео в Instagram

Лобове зіткнення сталося між селом Суховоля та містом Вараш, ще 08 травня. Тоді у ДТП за участю автомобілів MAZDA та HUNDAI загинула дівчина з Володимирця.

Повідомляє «Lider News» з посиланням на «РадіоТрек».

За уточненими даними, їй було лише 24 роки, і звали її Алла. Також, найвірогідніше, загибла мала дочку, якій не виповнилося ще й року.

Практично до 16:00 на каналі allochka2707 в Stories можна було дивитися коротке відео. На ньому Алла нічого не говорила, просто дивилася в камеру. Найпевніше, це відео було зняте буквально перед ДТП. Як стверджують рятувальники, повідомлення про трагічну подію надійшло на телефон 102 о 16:16.

На думку поліції, Алла на червоній Мазді відзняла селфі-відео і… пішла на обгін. При цьому вона, вочевидь, не розрахувала дистанції і на чужій смузі зіткнулася лоб в лоб із чорним позашляховиком.

Усе може бути, безперечно, але справа в тому, що це чорний позашляховик «Hyundai Tucson» знаходиться на смузі, якою рухалася Алла.

Тобто, не виключено, що це саме 60-річний чоловік із Броварів неправильно розрахував свій маневр, пішов на обгін, вискочив на зустрічну смугу, де й зіткнувся з червоною Маздою Алли.

Нагадаємо, у страшній аварії розбилася 24-річна дівчина.

Be the first to comment on "Дівчина, яка загинула в ДТП на Рівненщині, до останнього знімала відео в Instagram"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*