В Китаї успішно випробували вакцину від COVID-2019

Нарешті хороша новина. Китайські вчені знайшли вакцину від коронавірусу.

Повідомляє «Lider News» з посиланням на «Обозреватель».

Китайська компанія China National Biotec Group заявила про успішне тестування вакцини проти коронавірусу (COVID-19) на людях.

Попередній аналіз показав, що вакцина сприяла безпечному виробленню антитіл від коронавірусу у всіх 1120 учасників експерименту, яким ввели препарат, передає The New-York Times.

Відзначимо, що дана вакцина була розроблена в Пекіні. Крім того, в Ухані фахівці даної компанії заявили, що також створили препарат, який викликав безпечну вироблення антитіл на високому рівні в учасників випробувань. Тепер в CNBG намір перевірити дану вакцину в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Додамо, що в Китаї влада схвалила розробку відразу восьми прототипів вакцин від коронавірусу. На даний момент в світі поки немає чинного препарату проти хвороби.

Раніше, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко сказав, що при оптимістичному сценарії дієва вакцина від COVID-19 може з’явитися в світі і Україні в березні 2021 року.

Нагадаємо, коронавірус не передається через питну воду – директор «Рівнеоблводоканалу». Розмови про те, що нібито коронавірус може передаватися через питну воду, не мають під собою жодних підстав.

Be the first to comment on "В Китаї успішно випробували вакцину від COVID-2019"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*