В Китаї успішно випробували вакцину від COVID-2019

Нарешті хороша новина. Китайські вчені знайшли вакцину від коронавірусу.

Повідомляє «Lider News» з посиланням на «Обозреватель».

Китайська компанія China National Biotec Group заявила про успішне тестування вакцини проти коронавірусу (COVID-19) на людях.

Попередній аналіз показав, що вакцина сприяла безпечному виробленню антитіл від коронавірусу у всіх 1120 учасників експерименту, яким ввели препарат, передає The New-York Times.

Відзначимо, що дана вакцина була розроблена в Пекіні. Крім того, в Ухані фахівці даної компанії заявили, що також створили препарат, який викликав безпечну вироблення антитіл на високому рівні в учасників випробувань. Тепер в CNBG намір перевірити дану вакцину в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Додамо, що в Китаї влада схвалила розробку відразу восьми прототипів вакцин від коронавірусу. На даний момент в світі поки немає чинного препарату проти хвороби.

Раніше, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко сказав, що при оптимістичному сценарії дієва вакцина від COVID-19 може з’явитися в світі і Україні в березні 2021 року.

Нагадаємо, коронавірус не передається через питну воду – директор «Рівнеоблводоканалу». Розмови про те, що нібито коронавірус може передаватися через питну воду, не мають під собою жодних підстав.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*